Działki

Działka budowlana 15 arów w okolicach Żarowa
Okolice Żarowa
Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 15 arów, położoną w miejscowości Kruków nieopodal Żarowa. Działka w kształcie prostokąta, ogrodzona. Dojazd asfaltowy, w sąsiedztwie nowo wybudo ...
Powierzchnia: 1500m2
Działka budowlana 10.5 ara w Bagieńcu sprzedaż lub zamiana na kawalerkę
Bagieniec
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10.5 ara zlokalizowana w Bagieńcu. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna, w okolicy nowo powstałe domki jednorodzinne. Działka w kształcie pro ...
Powierzchnia: 1050m2
Ładna działka budowlana 30 arów, media
Żarów
Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 30 arów, zlokalizowaną na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Żarowie. Działka budowlana w kształcie foremnego prostokąta ma powie ...

Dlaczego właśnie my?

Szukaj kiedy chcesz

Szukaj kiedy chcesz

oferty na naszej stronie możesz przeglądać na komputerze, notebooku ale z powodzeniem obejrzysz także na tablecie, smartfonie czy telewizorze smart tv.
Śpij spokojnie

Śpij spokojnie

przy każdej transakcji gwarantujemy 100% bezpieczeństwa. wszystkie oferty są weryfikowane pod względem historii ksiąg wieczystych, aby nasi klienci mogli spać spokojnie.
Sprzedaż - kupno - wynajem

Sprzedaż - kupno - wynajem

nasza oferta jest bardzo szeroka i staramy się aby zaspokajała indywidualne potrzeby każdego klienta. Prosta i czytelna wyszukiwarka pomoże znaleźć Państwu wymarzony "dom".
Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta

współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistami m. in. notariuszami, adwokatami, geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi i pośrednikami finansowymi.
W ciągłej dyspozycji

W ciągłej dyspozycji

przekonajcie się Państwo jak szybko i komfortowo kupicie i sprzedacie nieruchomość za naszym pośrednictwem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od świtu do zmierzchu.
Doświadczenie w służbie klientom

Doświadczenie w służbie klientom

AS Nieruchomości łączy nasze pasje ze stale poszerzaną wiedzą i znajomością lokalnego rynku nieruchomości. Staramy się robić to co robimy najlepiej kierując się intuicją wzbogaconą naszym doświadczeniem.

Bezpieczeństwo transakcji

Czytaj więcej...

Otoczenie

Czytaj więcej...

Lokalizacja

Czytaj więcej...