Lokal handlowy z dużymi witrynami, Centrum

Szczegóły

Ilość
Numer oferty: #6577
Cena: 250,000 zł
Rodzaj nieruchomości: Lokale
Rodzaj umowy: Sprzedaż
Lokalizacja: Świdnica Centrum
Pokoje: 3
Powierzchnia: 70m2

Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70m2; składający się z dużej sali sprzedażowej,pokoju, zaplecza socjalnego i toalety. Lokal na parterze zlokalizowany w Centrum, na jednej z ulic dochodzących do Rynku. Dwie duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy. Idealny na działalność handlową jak i usługową.
Lokal nie wymagający remontu a jedynie odświeżenia, na podłogach płytki ceramiczne. Możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego.

Cena 250.000zł

Wyposażenie

  • Balkon
  • Garaż
  • Internet
  • Klimatyzacja
  • ogródek
  • Parking
  • Piwnica
  • Strych
  • Telewizja kablowa

Mapa otoczenia

Dlaczego właśnie my?

Szukaj kiedy chcesz

Szukaj kiedy chcesz

oferty na naszej stronie możesz przeglądać na komputerze, notebooku ale z powodzeniem obejrzysz także na tablecie, smartfonie czy telewizorze smart tv.
Śpij spokojnie

Śpij spokojnie

przy każdej transakcji gwarantujemy 100% bezpieczeństwa. wszystkie oferty są weryfikowane pod względem historii ksiąg wieczystych, aby nasi klienci mogli spać spokojnie.
Sprzedaż - kupno - wynajem

Sprzedaż - kupno - wynajem

nasza oferta jest bardzo szeroka i staramy się aby zaspokajała indywidualne potrzeby każdego klienta. Prosta i czytelna wyszukiwarka pomoże znaleźć Państwu wymarzony "dom".
Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta

współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistami m. in. notariuszami, adwokatami, geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi i pośrednikami finansowymi.
W ciągłej dyspozycji

W ciągłej dyspozycji

przekonajcie się Państwo jak szybko i komfortowo kupicie i sprzedacie nieruchomość za naszym pośrednictwem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od świtu do zmierzchu.
Doświadczenie w służbie klientom

Doświadczenie w służbie klientom

AS Nieruchomości łączy nasze pasje ze stale poszerzaną wiedzą i znajomością lokalnego rynku nieruchomości. Staramy się robić to co robimy najlepiej kierując się intuicją wzbogaconą naszym doświadczeniem.

Bezpieczeństwo transakcji

Czytaj więcej...

Otoczenie

Czytaj więcej...

Lokalizacja

Czytaj więcej...