Lokalizacja

  • Przespaceruj się po okolicy. Zaufaj pierwszemu wrażeniu. Sprawdź dostępność sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, przychodni, boisk, parków, terenów zielonych i innych miejsc, na których sąsiedztwie ci zależy.
  • Zwróć uwagę na możliwe sąsiedztwo ruchliwych tras czy zakładów przemysłowych. Sprawdź też koniecznie plany zagospodarowania przestrzennego. Może się bowiem okazać, że w bliskiej perspektywie czasu w twojej okolicy pojawi się inwestycja, jakiej byś sobie nie życzył (a która dodatkowo może też obniżyć wartość rynkową twojego mieszkania, w razie gdybyś zdecydował się je sprzedać).
  • Wybierz takie mieszkanie, które nie straci szybko na wartości. Nawet jeśli teraz nie planujesz jego sprzedaży, nie możesz być pewien co się wydarzy w przyszłości. Zabezpiecz się więc na taką ewentualność. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe, usytuowane w odległości do 30 minut jazdy autobusem/samochodem do centrum.
  • Na tym etapie wiesz już na pewno na co cię stać i jakiego rodzaju mieszkanie cię interesuje. Czy ma to być mieszkanie w kamienicy, w nowym bloku czy może w budynku z wielkiej płyty. Teraz ważne jest, by wybrać najlepszą z dostępnych ci opcji. W tym celu zwróć koniecznie uwagę na wiek budynku i technologię, według której został on zbudowany. Dowiedz się kiedy budynek był ostatnio remontowany, ocieplany, etc. Kiedy ostatnio sprawdzano jego stan techniczny.
  • Przyjrzyj się jak budynek wygląda z zewnątrz, sprawdź czy klatki schodowe i windy są zadbane. Takie obserwacje powiedzą ci wiele o twoich przyszłych sąsiadach i administracji budynku. Obejrzyj piwnice, dowiedz się czy do twojego mieszkania przypisany jest garaż. Wyjdź na parking i na podwórko. Zwróć uwagę czy sąsiednie budynki nie są usytuowane zbyt blisko. Wzajemne zaglądanie sobie w okna szybko stanie się powodem twojego dyskomfortu, a przecież masz się czuć w swoim mieszkaniu jak najbardziej swobodnie.

Dlaczego właśnie my?

Szukaj kiedy chcesz

Szukaj kiedy chcesz

oferty na naszej stronie możesz przeglądać na komputerze, notebooku ale z powodzeniem obejrzysz także na tablecie, smartfonie czy telewizorze smart tv.
Śpij spokojnie

Śpij spokojnie

przy każdej transakcji gwarantujemy 100% bezpieczeństwa. wszystkie oferty są weryfikowane pod względem historii ksiąg wieczystych, aby nasi klienci mogli spać spokojnie.
Sprzedaż - kupno - wynajem

Sprzedaż - kupno - wynajem

nasza oferta jest bardzo szeroka i staramy się aby zaspokajała indywidualne potrzeby każdego klienta. Prosta i czytelna wyszukiwarka pomoże znaleźć Państwu wymarzony "dom".
Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta

współpracujemy z doświadczonymi profesjonalistami m. in. notariuszami, adwokatami, geodetami, architektami, rzeczoznawcami majątkowymi i pośrednikami finansowymi.
W ciągłej dyspozycji

W ciągłej dyspozycji

przekonajcie się Państwo jak szybko i komfortowo kupicie i sprzedacie nieruchomość za naszym pośrednictwem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od świtu do zmierzchu.
Doświadczenie w służbie klientom

Doświadczenie w służbie klientom

AS Nieruchomości łączy nasze pasje ze stale poszerzaną wiedzą i znajomością lokalnego rynku nieruchomości. Staramy się robić to co robimy najlepiej kierując się intuicją wzbogaconą naszym doświadczeniem.

Bezpieczeństwo transakcji

Czytaj więcej...

Otoczenie

Czytaj więcej...

Lokalizacja

Czytaj więcej...